WHB2K5FET
OhmiteOhmite
WHB2K5FET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: WHB2K5FET
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: WHB2K5FET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace WHB2K5FET
Part Number WHB2K5FET Výrobce Ohmite
Popis RES 2.5K OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 103424 pcs Datový list WHB2K5FET.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
Série WH Režim panel 2.5 kOhms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)