14AFR033E
OhmiteOhmite
14AFR033E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 14AFR033E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.033 OHM 4W 1% AXIAL
Datasheety: 14AFR033E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 14AFR033E
Part Number 14AFR033E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.033 OHM 4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 74318 pcs Datový list 14AFR033E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Série 14A Režim panel 33 mOhms
Příkon (W) 4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 33 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element