14AFR005E
OhmiteOhmite
14AFR005E Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 14AFR005E
Výrobce / značka: Ohmite
Popis produktu RES 0.005 OHM 4W 1% AXIAL
Datasheety: 14AFR005E.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace 14AFR005E
Part Number 14AFR005E Výrobce Ohmite
Popis RES 0.005 OHM 4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 67875 pcs Datový list 14AFR005E.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient -
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.252" Dia x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm)
Série 14A Režim panel 5 mOhms
Příkon (W) 4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce Current Sense
Poruchovost - Detailní popis 5 mOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Current Sense Metal Element
Složení Metal Element
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
14AFR004E
14AFR004E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.004 OHM 4W 1% AXIAL
Na skladě: 64741 pcs
Stažení: 14AFR004E.pdf
RFQ
14AFR033E
14AFR033E
Výrobci: Ohmite
Popis: RES 0.033 OHM 4W 1% AXIAL