GCHDLP62M62M
NorCompNorComp
GCHDLP62M62M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GCHDLP62M62M
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M
Datasheety: GCHDLP62M62M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace GCHDLP62M62M
Part Number GCHDLP62M62M Výrobce NorComp
Popis GENDER CHANGER HD DSUB 62POS M-M Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5725 pcs Datový list GCHDLP62M62M.pdf
stínění - Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated
Série GCLP Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 3 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Zahrnuje 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws pouzdro Color Yellow
Jmenovitá hodnota proudu 3A Převést na (adaptér End) D-Sub, 62 HD, Male