GCHDLP15M15M
NorCompNorComp
GCHDLP15M15M Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: GCHDLP15M15M
Výrobce / značka: NorComp
Popis produktu GENDER CHANGER HD DSUB 15POS M-M
Datasheety: GCHDLP15M15M.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
90 pcs
180 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
2520 pcs
  • Zpráva
Specifikace GCHDLP15M15M
Part Number GCHDLP15M15M Výrobce NorComp
Popis GENDER CHANGER HD DSUB 15POS M-M Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25854 pcs Datový list GCHDLP15M15M.pdf
stínění - Shell Materiál, Finish Steel, Tin Plated
Série GCLP Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Počet řádků 3 Typ montáže Panel Mount
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Zahrnuje 3 pcs - 1 Connector, 2 Jack Screws pouzdro Color Yellow
Funkce - Detailní popis Adapter Connector D-Sub, 15 HD, Male To D-Sub, 15 HD, Male Panel Mount
Jmenovitá hodnota proudu 3A Převést na (adaptér End) D-Sub, 15 HD, Male