UPS1A331MPD1TD
NichiconNichicon
UPS1A331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPS1A331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.UPS1A331MPD1TD.pdf2.UPS1A331MPD1TD.pdf3.UPS1A331MPD1TD.pdf4.UPS1A331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPS1A331MPD1TD
Part Number UPS1A331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UPS Ripple Current @ Low Frequency 291.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 410mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-11633-1
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 280 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF