UPS1A331MPD1TA
NichiconNichicon
UPS1A331MPD1TA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPS1A331MPD1TA
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Datasheety: 1.UPS1A331MPD1TA.pdf2.UPS1A331MPD1TA.pdf3.UPS1A331MPD1TA.pdf4.UPS1A331MPD1TA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPS1A331MPD1TA
Part Number UPS1A331MPD1TA Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 10V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UPS Ripple Current @ Low Frequency 291.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 410mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 280 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UPS1A331MPD
UPS1A331MPD
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL