UPJ1E331MPD6TD
NichiconNichicon
UPJ1E331MPD6TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPJ1E331MPD6TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.UPJ1E331MPD6TD.pdf2.UPJ1E331MPD6TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPJ1E331MPD6TD
Part Number UPJ1E331MPD6TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 698924 pcs Datový list 1.UPJ1E331MPD6TD.pdf2.UPJ1E331MPD6TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série UPJ Ripple Current @ Low Frequency 575mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 750mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-11747-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 150 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
UPJ1E331MPD6
UPJ1E331MPD6
Výrobci: Nichicon
Popis: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL