UPJ1E331MPD1TD
NichiconNichicon
UPJ1E331MPD1TD Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UPJ1E331MPD1TD
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Datasheety: 1.UPJ1E331MPD1TD.pdf2.UPJ1E331MPD1TD.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace UPJ1E331MPD1TD
Part Number UPJ1E331MPD1TD Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 747590 pcs Datový list 1.UPJ1E331MPD1TD.pdf2.UPJ1E331MPD1TD.pdf
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série UPJ Ripple Current @ Low Frequency 610mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 795mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 493-5037-3
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 130 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF