UCV1E331MCL1GS
NichiconNichicon
UCV1E331MCL1GS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: UCV1E331MCL1GS
Výrobce / značka: Nichicon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Datasheety: 1.UCV1E331MCL1GS.pdf2.UCV1E331MCL1GS.pdf3.UCV1E331MCL1GS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace UCV1E331MCL1GS
Part Number UCV1E331MCL1GS Výrobce Nichicon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 25V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série UCV Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 493-14352-1
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 160 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF