CSTCE14M7V51-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE14M7V51-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSTCE14M7V51-R0
Výrobce / značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 14.7460MHZ 5PF SMD
Datasheety: 1.CSTCE14M7V51-R0.pdf2.CSTCE14M7V51-R0.pdf3.CSTCE14M7V51-R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSTCE14M7V51-R0
Part Number CSTCE14M7V51-R0 Výrobce Murata Electronics
Popis CER RES 14.7460MHZ 5PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Typ Ceramic Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Série CERALOCK® CSTCE Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 3-SMD, Non-Standard Ostatní jména 490-11067-2
CSTCE14M7V51-R0-ND
Provozní teplota -20°C ~ 80°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±0.5%
Frekvenční stabilita ±0.3% Frekvence 14.746MHz
Funkce Built in Capacitor Detailní popis 14.746MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 5pF ±0.3% -20°C ~ 80°C Surface Mount
kapacitní 5pF