CSTCE12M0G52A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE12M0G52A-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSTCE12M0G52A-R0
Výrobce / značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 12.0000MHZ 10PF SMD
Datasheety: 1.CSTCE12M0G52A-R0.pdf2.CSTCE12M0G52A-R0.pdf3.CSTCE12M0G52A-R0.pdf
  • Zpráva
Specifikace CSTCE12M0G52A-R0
Part Number CSTCE12M0G52A-R0 Výrobce Murata Electronics
Popis CER RES 12.0000MHZ 10PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Typ Ceramic Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Série CERALOCK® CSTCE Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 3-SMD, Non-Standard Ostatní jména 490-11065-2
CSTCE12M0G52A-R0-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±0.5%
Frekvenční stabilita ±0.02% Frekvence 12MHz
Funkce Built in Capacitor Detailní popis 12MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10pF ±0.02% -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapacitní 10pF