CSTCE10M0G52A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCE10M0G52A-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSTCE10M0G52A-R0
Výrobce / značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 10.0000MHZ 10PF SMD
Datasheety: 1.CSTCE10M0G52A-R0.pdf2.CSTCE10M0G52A-R0.pdf3.CSTCE10M0G52A-R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSTCE10M0G52A-R0
Part Number CSTCE10M0G52A-R0 Výrobce Murata Electronics
Popis CER RES 10.0000MHZ 10PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Typ Ceramic Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)
Série CERALOCK® CSTCE Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 3-SMD, Non-Standard Ostatní jména 490-11063-2
CSTCE10M0G52A-R0-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Výška 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±0.5%
Frekvenční stabilita ±0.2% Frekvence 10MHz
Funkce Built in Capacitor Detailní popis 10MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 10pF ±0.2% -40°C ~ 125°C Surface Mount
kapacitní 10pF