CSTCC3M58G53A-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
CSTCC3M58G53A-R0 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CSTCC3M58G53A-R0
Výrobce / značka: Murata Electronics
Popis produktu CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD
Datasheety: 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CSTCC3M58G53A-R0
Part Number CSTCC3M58G53A-R0 Výrobce Murata Electronics
Popis CER RES 3.5800MHZ 15PF SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 186465 pcs Datový list 1.CSTCC3M58G53A-R0.pdf2.CSTCC3M58G53A-R0.pdf
Typ Ceramic Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
Série CERALOCK® CSTCC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 3-SMD, Non-Standard Ostatní jména 490-8604-2
CSTCC3M58G53A-R0-ND
Q5324787
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Impedance 50 Ohms Výška 0.063" (1.60mm)
Frequency Tolerance ±0.5% Frekvenční stabilita ±0.4%
Frekvence 3.58MHz Funkce Built in Capacitor
Detailní popis 3.58MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 15pF ±0.4% 50 Ohms -40°C ~ 125°C Surface Mount kapacitní 15pF