MXSMLJ48AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ48AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ48AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ48AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ48AE3
Part Number MXSMLJ48AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 48V 77.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4921 pcs Datový list MXSMLJ48AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 48V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 77.4V
Napětí - porucha (Min) 53.3V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15048
1086-15048-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 38.8A Kapacitní @ Frekvence -