MXSMLJ45AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ45AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ45AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ45AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ45AE3
Part Number MXSMLJ45AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5571 pcs Datový list MXSMLJ45AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 45V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 72.7V
Napětí - porucha (Min) 50V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15044
1086-15044-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 41.2A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLJ45CA
MXSMLJ45CA
Výrobci: Microsemi Corporation
Popis: TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Na skladě: 5514 pcs
Stažení: MXSMLJ45CA.pdf
RFQ
MXSMLJ45A
MXSMLJ45A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB