MXSMLJ36A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ36A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ36A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ36A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ36A
Part Number MXSMLJ36A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5386 pcs Datový list MXSMLJ36A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 36V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 58.1V
Napětí - porucha (Min) 40V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15031
1086-15031-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 51.6A Kapacitní @ Frekvence -