MXSMLJ33A
MicrosemiMicrosemi
MXSMLJ33A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMLJ33A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB
Datasheety: MXSMLJ33A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMLJ33A
Part Number MXSMLJ33A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5877 pcs Datový list MXSMLJ33A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 33V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 53.3V
Napětí - porucha (Min) 36.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 3000W (3kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-15027
1086-15027-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 56.2A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMLJ30A
MXSMLJ30A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Na skladě: 5561 pcs
Stažení: MXSMLJ30A.pdf
RFQ
MXSMLJ33AE3
MXSMLJ33AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO214AB