MXSMBG22AE3
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG22AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG22AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Datasheety: MXSMBG22AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG22AE3
Part Number MXSMBG22AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4283 pcs Datový list MXSMBG22AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 35.5V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13868
1086-13868-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16.9A Kapacitní @ Frekvence -
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXSMBG22A
MXSMBG22A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA