MXSMBG22A
MicrosemiMicrosemi
MXSMBG22A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXSMBG22A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA
Datasheety: MXSMBG22A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace MXSMBG22A
Part Number MXSMBG22A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 22V 35.5V DO215AA Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3613 pcs Datový list MXSMBG22A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 22V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 35.5V
Napětí - porucha (Min) 24.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMBG (DO-215AA)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 600W Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AA, SMB Gull Wing Ostatní jména 1086-13867
1086-13867-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 16.9A Kapacitní @ Frekvence -