MXLSMCJ160AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ160AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ160AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ160AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ160AE3
Part Number MXLSMCJ160AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 160V 259V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9264 pcs Datový list MXLSMCJ160AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 160V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 259V
Napětí - porucha (Min) 178V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12086
1086-12086-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitní @ Frekvence -