MXLSMCJ15A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ15A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ15A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ15A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ15A
Part Number MXLSMCJ15A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 9466 pcs Datový list MXLSMCJ15A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 15V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 24.4V
Napětí - porucha (Min) 16.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12081
1086-12081-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 61.5A