MXLSMCJ130A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ130A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ130A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ130A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ130A
Part Number MXLSMCJ130A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 130V 209V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7783 pcs Datový list MXLSMCJ130A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 130V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 209V
Napětí - porucha (Min) 144V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-12065
1086-12065-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 7.2A Kapacitní @ Frekvence -