MXLSMCJ12CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMCJ12CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCJ12CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Datasheety: MXLSMCJ12CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCJ12CA
Part Number MXLSMCJ12CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7339 pcs Datový list MXLSMCJ12CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 12V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 19.9V
Napětí - porucha (Min) 13.3V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-12063
1086-12063-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 75.3A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCJ130AE3
MXLSMCJ130AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Na skladě: 9662 pcs
Stažení: MXLSMCJ130AE3.pdf
RFQ
MXLSMCJ12CAE3/TR
MXLSMCJ12CAE3/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: HI REL TVS
Na skladě: 8996 pcs
Stažení: MXLSMCJ12CAE3/TR.pdf
RFQ
MXLSMCJ12CAE3
MXLSMCJ12CAE3
Popis: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB