MXLSMCG26CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG26CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG26CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG26CA
Part Number MXLSMCG26CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8391 pcs Datový list MXLSMCG26CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 26V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 42.1V
Napětí - porucha (Min) 28.9V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11849
1086-11849-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 35.6A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG26AE3
MXLSMCG26AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 26V 42.1V DO215AB
Na skladě: 7558 pcs
Stažení: MXLSMCG26AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG24CA
MXLSMCG24CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Na skladě: 7025 pcs
Stažení: MXLSMCG24CA.pdf
RFQ
MXLSMCG26CAE3
MXLSMCG26CAE3