MXLSMCG24CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG24CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG24CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG24CA
Part Number MXLSMCG24CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7025 pcs Datový list MXLSMCG24CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 24V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 38.9V
Napětí - porucha (Min) 26.7V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11845
1086-11845-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 38.6A