MXLSMCG18CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG18CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG18CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG18CA
Part Number MXLSMCG18CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 8658 pcs Datový list MXLSMCG18CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 18V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 29.2V
Napětí - porucha (Min) 20V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11833
1086-11833-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 51.4A