MXLSMCG17CA
Přehled produktu
Part Number: MXLSMCG17CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Datasheety: MXLSMCG17CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MXLSMCG17CA
Part Number MXLSMCG17CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 7344 pcs Datový list MXLSMCG17CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 17V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 27.6V
Napětí - porucha (Min) 18.9V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-11829
1086-11829-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 53.3A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MXLSMCG18AE3
MXLSMCG18AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 18V 29.2V DO215AB
Na skladě: 8776 pcs
Stažení: MXLSMCG18AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG170CA
MXLSMCG170CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Na skladě: 8245 pcs
Stažení: MXLSMCG170CA.pdf
RFQ
MXLSMCG17CAE3
MXLSMCG17CAE3
Popis: TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB