MSMCJLCE64AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE64AE3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE64AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 64V 103V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE64AE3.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
218 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE64AE3
Part Number MSMCJLCE64AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 64V 103V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 16136 pcs Datový list MSMCJLCE64AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 64V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 103V
Napětí - porucha (Min) 71.1V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8740
1086-8740-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 14.6A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose