MSMCJLCE60A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE60A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJLCE60A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Datasheety: MSMCJLCE60A.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJLCE60A
Part Number MSMCJLCE60A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 20160 pcs Datový list MSMCJLCE60A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 60V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 96.8V
Napětí - porucha (Min) 66.7V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-214AB, SMC Ostatní jména 1086-8737
1086-8737-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 15.5A
Kapacitní @ Frekvence 90pF @ 1MHz Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJLCE58AE3
MSMCJLCE58AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Na skladě: 19718 pcs
Stažení: MSMCJLCE58AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE60AE3
MSMCJLCE60AE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB