MSMCJ150CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ150CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ150CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 150V 243V DO214AB
Datasheety: MSMCJ150CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ150CA
Part Number MSMCJ150CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 150V 243V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 55582 pcs Datový list MSMCJ150CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 150V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 243V
Napětí - porucha (Min) 167V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8527
1086-8527-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 6.2A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ15A
MSMCJ15A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB