MSMCJ14CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ14CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ14CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Datasheety: MSMCJ14CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ14CA
Part Number MSMCJ14CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 50421 pcs Datový list MSMCJ14CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 14V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 23.2V
Napětí - porucha (Min) 15.6V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8523
1086-8523-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 64.7A
Kapacitní @ Frekvence - Obousměrné kanály 1
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ13CA/TR
MSMCJ13CA/TR
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS
Na skladě: 62418 pcs
Stažení: MSMCJ13CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ14CAE3
MSMCJ14CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB