MSMCJ110CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ110CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ110CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Datasheety: MSMCJ110CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ110CA
Part Number MSMCJ110CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 110V 177V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 60507 pcs Datový list MSMCJ110CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 110V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 177V
Napětí - porucha (Min) 122V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8499
1086-8499-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 8.4A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ110A
MSMCJ110A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Na skladě: 66247 pcs
Stažení: MSMCJ110A.pdf
RFQ
MSMCJ11A
MSMCJ11A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Na skladě: 66288 pcs
Stažení: MSMCJ11A.pdf
RFQ
MSMCJ110CAE3/TR
MSMCJ110CAE3/TR
Popis: TVS
Stažení: MSMCJ110CAE3/TR.pdf
MSMCJ10CA
MSMCJ10CA
Popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Stažení: MSMCJ10CA.pdf
MSMCJ110CAE3
MSMCJ110CAE3