MSMCJ10CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ10CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCJ10CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Datasheety: MSMCJ10CA.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSMCJ10CA
Part Number MSMCJ10CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 10V 17V DO214AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 53354 pcs Datový list MSMCJ10CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 10V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 17V
Napětí - porucha (Min) 11.1V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package DO-214AB (SMCJ) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-214AB, SMC
Ostatní jména 1086-8495
1086-8495-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 88.2A Kapacitní @ Frekvence -
Obousměrné kanály 1 Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MSMCJ10A
MSMCJ10A
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 10V 17V DO214AB
Na skladě: 67814 pcs
Stažení: MSMCJ10A.pdf
RFQ
MSMCJ10AE3
MSMCJ10AE3
Výrobci: Microsemi
Na skladě: 60172 pcs
Stažení: MSMCJ10AE3.pdf
RFQ
MSMCJ10CA/TR
MSMCJ10CA/TR
Popis: TVS
Stažení: MSMCJ10CA/TR.pdf
MSMCJ10CAE3
MSMCJ10CAE3
Stažení: MSMCJ10CAE3.pdf
MSMCJ110AE3
MSMCJ110AE3
Popis: TVS DIODE 110V 177V DO214AB
Stažení: MSMCJ110AE3.pdf
MSMCJ110CA
MSMCJ110CA