MSMCG17A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG17A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCG17A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB
Datasheety: MSMCG17A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
556 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCG17A
Part Number MSMCG17A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 17V 27.6V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 48484 pcs Datový list MSMCG17A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 17V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 27.6V
Napětí - porucha (Min) 18.9V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB)
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW) Obal Bulk
Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing Ostatní jména 1086-8275
1086-8275-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 53.3A