MSMCG170CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG170CA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSMCG170CA
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 170V 275V DO215AB
Datasheety: MSMCG170CA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
527 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSMCG170CA
Part Number MSMCG170CA Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 170V 275V DO215AB Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 60056 pcs Datový list MSMCG170CA.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 170V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 275V
Napětí - porucha (Min) 189V Typ Zener
Dodavatel zařízení Package SMCG (DO-215AB) Série Military, MIL-PRF-19500
Ochrana napájecího vedení No Napájení - špičkový impuls 1500W (1.5kW)
Obal Bulk Paket / krabice DO-215AB, SMC Gull Wing
Ostatní jména 1086-8273
1086-8273-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 5.5A