MSKD60-08
MicrosemiMicrosemi
MSKD60-08 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSKD60-08
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 800V 60A D1
Datasheety: 1.MSKD60-08.pdf2.MSKD60-08.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSKD60-08
Part Number MSKD60-08 Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 800V 60A D1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4343 pcs Datový list 1.MSKD60-08.pdf2.MSKD60-08.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.3V @ 200A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 800V
Dodavatel zařízení Package D1 Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Obal Bulk
Paket / krabice D1 Ostatní jména MSKD6008
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Standard
Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 800V 60A Chassis Mount D1
Proud - zpìtný únikový @ Vr 5mA @ 800V Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 60A