MSKD36-18
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSKD36-18
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE MODULE 1.8KV 36A D1
Datasheety: MSKD36-18.pdf
  • Zpráva
Specifikace MSKD36-18
Part Number MSKD36-18 Výrobce Microsemi
Popis DIODE MODULE 1.8KV 36A D1 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6027 pcs Datový list MSKD36-18.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.25V @ 100A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1800V
Dodavatel zařízení Package D1 Rychlost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Série - Obal Bulk
Paket / krabice D1 Typ montáže Chassis Mount
Diode Type Standard Konfigurace dioda 1 Pair Common Cathode
Detailní popis Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1800V 36A Chassis Mount D1 Proud - zpìtný únikový @ Vr 5mA @ 1800V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) (za Diode) 36A