MSC030SDA120K
MicrosemiMicrosemi
MSC030SDA120K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSC030SDA120K
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu UNRLS, FG, GEN2, SIC SBD, TO-220
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
40 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSC030SDA120K
Part Number MSC030SDA120K Výrobce Microsemi
Popis UNRLS, FG, GEN2, SIC SBD, TO-220 Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 7218 pcs Datový list
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.8V @ 1A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Dodavatel zařízení Package TO-220AC Rychlost No Recovery Time > 500mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 0ns
Paket / krabice TO-220-2 Provozní teplota - spojení -55°C ~ 175°C
Typ montáže Through Hole Diode Type Silicon Carbide Schottky
Detailní popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 30A (DC) Through Hole TO-220AC Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 30A (DC)