MSC030SDA120B
MicrosemiMicrosemi
MSC030SDA120B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MSC030SDA120B
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247
Datasheety: MSC030SDA120B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace MSC030SDA120B
Part Number MSC030SDA120B Výrobce Microsemi
Popis DIODE SCHOTTKY 1.2KV 30A TO247 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8712 pcs Datový list MSC030SDA120B.pdf
Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.5V @ 30A Napětí - DC Reverse (Vr) (Max) 1200V
Dodavatel zařízení Package TO-247 Rychlost No Recovery Time > 500mA (Io)
Série - Reverse Time Recovery (TRR) 0ns
Paket / krabice TO-247-2 Provozní teplota - spojení -
Typ montáže Through Hole Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Diode Type Silicon Carbide Schottky Detailní popis Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 30A (DC) Through Hole TO-247
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 30A (DC) Kapacitní @ Vr, F -