MPLAD18KP9.0AE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD18KP9.0AE3
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 9V 15.4V PLAD
Datasheety: MPLAD18KP9.0AE3.pdf
  • Zpráva
Specifikace MPLAD18KP9.0AE3
Part Number MPLAD18KP9.0AE3 Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 9V 15.4V PLAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3254 pcs Datový list MPLAD18KP9.0AE3.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 9V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 15.4V
Napětí - porucha (Min) 10V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 18000W (18kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 1169A (1.169kA)