MPLAD18KP85A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MPLAD18KP85A
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu TVS DIODE 85V 137V PLAD
Datasheety: MPLAD18KP85A.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace MPLAD18KP85A
Part Number MPLAD18KP85A Výrobce Microsemi
Popis TVS DIODE 85V 137V PLAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3420 pcs Datový list MPLAD18KP85A.pdf
Napětí - Reverse Standoff (typ) 85V Napětí - upnutí (max.) @ Ipp 137V
Napětí - porucha (Min) 94.4V Jednosměrné kanály 1
Typ Zener Dodavatel zařízení Package PLAD
Série Military, MIL-PRF-19500 Ochrana napájecího vedení No
Napájení - špičkový impuls 18000W (18kW) Obal Bulk
Paket / krabice Nonstandard SMD Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) 132A
Kapacitní @ Frekvence - Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
MPLAD18KP8.0CAE3
MPLAD18KP8.0CAE3
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 8V 13.6V PLAD
Na skladě: 2909 pcs
Stažení: MPLAD18KP8.0CAE3.pdf
RFQ
MPLAD18KP8.5CA
MPLAD18KP8.5CA
Výrobci: Microsemi
Popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Na skladě: 2440 pcs
Stažení: MPLAD18KP8.5CA.pdf
RFQ
MPLAD18KP8.5AE3
MPLAD18KP8.5AE3
Popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD
Stažení: MPLAD18KP8.5AE3.pdf
MPLAD18KP8.5A
MPLAD18KP8.5A
Popis: TVS DIODE 85V 137V PLAD