APTM100A23STG
Přehled produktu
Part Number: APTM100A23STG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 1000V 36A SP4
Datasheety: 1.APTM100A23STG.pdf2.APTM100A23STG.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 888 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace APTM100A23STG
Part Number APTM100A23STG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 2N-CH 1000V 36A SP4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 888 pcs Datový list 1.APTM100A23STG.pdf2.APTM100A23STG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 5mA Dodavatel zařízení Package SP4
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 18A, 10V
Power - Max 694W Obal Bulk
Paket / krabice SP4 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 32 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 8700pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 308nC @ 10V
Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge) FET Feature Standard
Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V (1kV) Detailní popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 36A 694W Chassis Mount SP4
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 36A