APTM100A12STG
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APTM100A12STG
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET 2N-CH 1000V 68A LP8W
Datasheety: APTM100A12STG.pdf
  • Zpráva
Specifikace APTM100A12STG
Part Number APTM100A12STG Výrobce Microsemi
Popis MOSFET 2N-CH 1000V 68A LP8W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5007 pcs Datový list APTM100A12STG.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 10mA Dodavatel zařízení Package SP3
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 34A, 10V
Power - Max 1250W Obal Bulk
Paket / krabice SP3 Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 17400pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 616nC @ 10V Typ FET 2 N-Channel (Half Bridge)
FET Feature Standard Drain na zdroj napětí (Vdss) 1000V (1kV)
Detailní popis Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1000V (1kV) 68A 1250W Chassis Mount SP3 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 68A
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
APTM08TAM04PG
APTM08TAM04PG
Výrobci: Microsemi
Popis: MOSFET 6N-CH 75V 120A SP6-P
Na skladě: 1200 pcs
Stažení: APTM08TAM04PG.pdf
RFQ
APTLGVTR
APTLGVTR
Výrobci: APEM Inc.
Popis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na skladě: 84555 pcs
Stažení:
RFQ
APTLVTR
APTLVTR
Výrobci: APEM Inc.