APT68GA60LD40
MicrosemiMicrosemi
APT68GA60LD40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT68GA60LD40
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 121A 520W TO-264
Datasheety: APT68GA60LD40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT68GA60LD40
Part Number APT68GA60LD40 Výrobce Microsemi
Popis IGBT 600V 121A 520W TO-264 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8716 pcs Datový list APT68GA60LD40.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 600V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.5V @ 15V, 40A
Zkušební podmínky 400V, 40A, 4.7 Ohm, 15V Td (zapnuto / vypnuto) při 25 ° C 21ns/133ns
přepínání energie 715µJ (on), 607µJ (off) Dodavatel zařízení Package TO-264 [L]
Série POWER MOS 8™ Reverse Time Recovery (TRR) 22ns
Power - Max 520W Obal Tube
Paket / krabice TO-264-3, TO-264AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Standard Typ IGBT PT
Gate Charge 198nC Detailní popis IGBT PT 600V 121A 520W Through Hole TO-264 [L]
Aktuální - sběratel Pulsní (ICM) 202A Proud - Collector (Ic) (Max) 121A