APT66M60B2
MicrosemiMicrosemi
APT66M60B2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT66M60B2
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 66A T-MAX
Datasheety: 1.APT66M60B2.pdf2.APT66M60B2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT66M60B2
Part Number APT66M60B2 Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 600V 66A T-MAX Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4774 pcs Datový list 1.APT66M60B2.pdf2.APT66M60B2.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±30V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package T-MAX™ [B2]
Série - RDS On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 33A, 10V
Ztráta energie (Max) 1135W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-247-3 Variant Ostatní jména APT66M60B2MI
APT66M60B2MI-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 23 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 13190pF @ 25V
Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 330nC @ 10V Typ FET N-Channel
FET Feature - Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V
Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V Detailní popis N-Channel 600V 70A (Tc) 1135W (Tc) Through Hole T-MAX™ [B2]
Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)