APT50GP60JDQ2
MicrosemiMicrosemi
APT50GP60JDQ2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT50GP60JDQ2
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 100A 329W SOT227
Datasheety: APT50GP60JDQ2.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT50GP60JDQ2
Part Number APT50GP60JDQ2 Výrobce Microsemi
Popis IGBT 600V 100A 329W SOT227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3029 pcs Datový list APT50GP60JDQ2.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 600V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.7V @ 15V, 50A
Dodavatel zařízení Package ISOTOP® Série POWER MOS 7®
Power - Max 329W Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 5.7nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT PT
Detailní popis IGBT Module PT Single 600V 100A 329W Chassis Mount ISOTOP® Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 525µA
Proud - Collector (Ic) (Max) 100A Konfigurace Single
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
APT50GS60BRDLG
APT50GS60BRDLG
Výrobci: Microsemi
Popis: IGBT 600V 93A 415W TO247
Na skladě: 9632 pcs
Stažení: APT50GS60BRDLG.pdf
RFQ
APT50GP60J
APT50GP60J
Výrobci: Microsemi
Popis: IGBT 600V 100A 329W SOT227