APT50GP60J
MicrosemiMicrosemi
APT50GP60J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT50GP60J
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 100A 329W SOT227
Datasheety: APT50GP60J.pdf
  • Zpráva
Specifikace APT50GP60J
Part Number APT50GP60J Výrobce Microsemi
Popis IGBT 600V 100A 329W SOT227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6010 pcs Datový list APT50GP60J.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 600V VCE (o) (Max) @ VGE, Ic 2.7V @ 15V, 50A
Dodavatel zařízení Package ISOTOP® Série POWER MOS 7®
Power - Max 329W Paket / krabice SOT-227-4, miniBLOC
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) NTC termistor No
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 5.7nF @ 25V
Vstup Standard Typ IGBT PT
Detailní popis IGBT Module PT Single 600V 100A 329W Chassis Mount ISOTOP® Aktuální - sběratel Cutoff (Max) 500µA
Proud - Collector (Ic) (Max) 100A Konfigurace Single