APT47N60SC3G
MicrosemiMicrosemi
APT47N60SC3G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT47N60SC3G
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu MOSFET N-CH 600V 47A D3PAK
Datasheety: APT47N60SC3G.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT47N60SC3G
Part Number APT47N60SC3G Výrobce Microsemi
Popis MOSFET N-CH 600V 47A D3PAK Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8474 pcs Datový list APT47N60SC3G.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 3.9V @ 2.7mA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package D3 [S]
Série CoolMOS™ RDS On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 30A, 10V
Ztráta energie (Max) 417W (Tc) Obal Tube
Paket / krabice TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 7015pF @ 25V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 260nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 600V
Detailní popis N-Channel 600V 47A (Tc) 417W (Tc) Surface Mount D3 [S] Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 47A (Tc)