APT47GA60JD40
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
APT47GA60JD40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: APT47GA60JD40
Výrobce / značka: Microsemi
Popis produktu IGBT 600V 87A 283W SOT-227
Datasheety: APT47GA60JD40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace APT47GA60JD40
Part Number APT47GA60JD40 Výrobce Microsemi Corporation
Popis IGBT 600V 87A 283W SOT-227 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3736 pcs Datový list APT47GA60JD40.pdf
Napětí - kolektoru emitoru Breakdown (Max) 87A Napětí - Rozdělení ISOTOP®
VCE (o) (Max) @ VGE, Ic PT VCE Saturation (Max) @ IB, IC 600V
Série POWER MOS 8™ Power - Max 283W
Polarizace SOT-227-4, miniBLOC Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor Standard Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní číslo výrobce APT47GA60JD40
Vstupní kapacita (Cies) @ Vce 2.5V @ 15V, 47A Vstup 6.32nF @ 25V
Rozšířený popis IGBT Module PT Single 600V 87A 283W Chassis Mount ISOTOP® Popis IGBT 600V 87A 283W SOT-227